Nazarköy - Çiniliköy - Kımız At Çiftliği

Schedule

Thu Dec 29 2022 at 07:00 am to 06:00 pm

UTC+03:00

Location

İzmirli Geziyor | Izmir, IZ

Advertisement
29 Aralık 2022 Perşembe günü Nazarköy'de usta ellerle hazırlanan boncukların yapılışına şahit olarak başladığımız , Kımız At Çiftliği’nde Kazak Türklerinin yaşamlarına tanık olup, Çiniliköy'de Çini Müzesinde en güzel örnekleri görerek geçireceğimiz bir güne ne dersiniz? Üstelik Ulaşım, Rehberlik, Sigorta dahil Sadece 290 TL.
Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36
Tur Programı:
Sabah saat 08:00 de hareket noktalarından (Bostanlı İskele, Karşıyaka Anıt, F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü. Hast. Acil önü ) misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Nazarköyde, nazar boncuğunun yapılışını son dönemde tükenmek üzere olan atölyelerden birinde izliyoruz. Ustalarımızın birbirinden farklı motiflerini yaparken güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Köyün içinde bulunan dere kenarındaki gezimizin ardından Kemalpaşa'da bulunan Kazak Vadisi yada diğer bir adıyla Kımız At Çiftliğine gidiyoruz. Orta Asya kültürünü, yaşam tarzını dinlemek üzere yaşayan müze şeklinde dizayn edilmiş otağa geçiyoruz. Burada alacağımız bilgilerin ardından dileyen misafirlerimiz profesyonel seyisler eşliğinde ormanda at binebilir, dileyen misafirlerimiz yıllanmış çınarların oluşturduğu çam ormanında doğa yürüyüşüne çıkabilirler. Sonraki durağımız hayatını sanata ve toplumun refah düzeyini artırmaya adamış saygıdeğer Ümran Baradan'ın öncülüğünde kurulmuş olan Ümran Baradan Çini Müzesini geziyoruz. Akşam üzeri Çiniliköy gezimizin ardından İzmir'e dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.
Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36 - 0232 484 31 36) aramanız gerekmektedir.
Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.
* Kişi Başı: 290,00 TL
* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)
* 7-12 yaş: 270,00 TL
Ücrete Dahil Hizmetler:
- Ulaşım,
- Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
- Rehberlik,
- Seyahat Sigortası.
Dahil Olmayan Hizmetler:
- Kahvaltı,
- Öğle Yemeği,
- Çiniliköşk Müze Giriş Ücreti
- At Binme Ücreti (Manejde 2 tur 30 TL- Orman Turu 130 TL),
- Kişisel Harcamalar.
Tur Notları:
* İzmirli Geziyor; hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar,
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.
* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.
*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir,
*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.
* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.
* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.
* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.
* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.
* Tüketici, rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını, 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.
* Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.
* Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
Advertisement

Where is it happening?

İzmirli Geziyor, Yeşiltepe Mh. Mithatpaşa Cd. No: 180/B Konak, Izmir, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

\u0130zmirli Geziyor

Host or Publisher İzmirli Geziyor

It's more fun with friends. Share with friends

Discover More Events in Izmir

Ba\u015flang\u0131\u00e7 Seviyesi Yeti\u015fkin Hiphop
Mon Jan 02 2023 at 07:00 pm Başlangıç Seviyesi Yetişkin Hiphop

CRYSTALS DANCE ACADEMY

DANCE ENTERTAINMENT
Blabla Language Exchange Izmir
Wed Jan 11 2023 at 09:30 pm Blabla Language Exchange Izmir

Izmir

PHOTOGRAPHY
Bulu\u015fma Zaman\u0131
Sat Jan 14 2023 at 02:30 pm Buluşma Zamanı

Siesta Cafe Güzelyalı

Nazark\u00f6y - \u00c7inilik\u00f6y - K\u0131m\u0131z At \u00c7iftli\u011fi
Wed Dec 21 2022 at 07:00 am Nazarköy - Çiniliköy - Kımız At Çiftliği

İzmirli Geziyor

ART MAGIC-SHOW
Nazark\u00f6y - \u00c7inilik\u00f6y - K\u0131m\u0131z At \u00c7iftli\u011fi
Thu Dec 29 2022 at 07:00 am Nazarköy - Çiniliköy - Kımız At Çiftliği

İzmirli Geziyor

ART MAGIC-SHOW

What's Happening Next in Izmir?

Discover Izmir Events